Obchodní společnost Drutex OKNA s.r.o. je dodavatelem oken, dveří, rolet, vnějších žaluzii a terasových systémů předního výrobce oken firmy DRUTEX S.A. (Leborska 31, 77-100 Bytow, POLAND).

Drutex OKNA s.r.o. také dodává doplňkové výrobky firmy PARAMONT CZ s.r.o. (parapety) a firmy ISOTRA a.s. (vnitřní stínící technika a síta proti hmyzu).

 


DRUTEX S.A. – přední výrobce oken v Evropě

DRUTEX S.A. s kapacitou umožňující vyrábět až 7000 oken denně je předním evropským výrobcem. Ve své nabídce má vedle výrobků z PVC také okna a dveře ze dřeva a hliníku, dále pak hliníkové fasády, zimní zahrady, protipožární dveře a rolety a fasádní žaluzie.

 

Nezávislost v oblasti výroby

DRUTEX vyrábí okna od A do Z. Má vlastní oddělení výzkumu a vývoje, konstrukční kancelář a výzkumnou laboratoř. Samostatně vyrábí okenní a dveří profily třídy A (výhradně z nerecyklovaných materiálů) a skla a to v nejvyšší kvalitě. Kromě výrobků z PVC má ve své nabídce také rolety, okna a dveře ze dřeva, hliníku, fasády, zimní zahrady.

 

Globální působnost

DRUTEX má síť skládající se z více než 4500 obchodních partnerů po celém světě. Mimo Evropu prodává své výrobky např. v USA, Mexiku, Austrálii či na Blízkém východě. Export dnes tvoří přes 80%. Výrobky DRUTEX mají mnoho certifikátů, technických osvědčení a schválení udělovaných renomovanými certifikačními institucemi po celém světě.

 

Dokonce i 7-denní dodací lhůty po celé Evropě

DRUTEX vždy sázel na nezávislost, flexibilitu a efektivní jednání. Díky tomu dnes firma nabízí nejkratší lhůty realizace objednávek na trhu včetně dodávky, dokonce 7 dní v celé Evropě a to je mezi světovými výrobci oken a dveří zcela ojedinělé. Disponujeme moderní přepravní flotilou skládající se z přibližně 450 vozidel.