Jaká okna vybrat

Plastové nebo dřevěné okno? Stojíte před rozhodnutím jaké okno zvolit, je těžké se rozhodnout?

Všechny uvedené typy oken se s ohledem na funkčnost výrobků téměř neliší. Mají podobné součinitele prostupu tepla, podobné uživatelské vlastnosti, prakticky totžné kování, stejná izolační skla. Konečné rozhodnutí je záležitosti, vkusu, názoru či individuálního přesvědčení Zákazníka.

Dřevěná okna

Pevné, s vynikajícími tepelnými parametry. Třívrstvý lepený dřevěný hranol, jež se používá k výrobě dřevěných oken Softline, nepodléha deformacím při nahřátí v průběhu slunečných dnů, proto jsou dřevěná okna uživatelsky příjemná a dlouholetě funkční. Dřevěná okna dodávají každému domu elegantní vzhled. Dřevěná okna však vyžadují údržbu povrchové úpravy. Doporučuje se obnovení nátěru každých 5 let!

Plastová okna

Méně elegantní než dřevěná okna, ale přesto jsou více populární u Zákazníků. Je to výsledek výborné ceny, snadnosti údržby a bezproblémové funkčnosti. M imo bežné čištění nevyžadují žádnou speciální údržbu. Plastové profily jsou odolné vůči korozi a plísním. Plastová okna jsou dostupná i v široké nabídce dřevopodobných barev. Takto zvolená okna spojují výhody moderního materiálu s přírozeným vzledem imitujícím dřevo. Plastová okna jsou odolná vůči povětrnostním vlivům a UV slunešním paprskům. Snadno se udržují v čistotě.


Nebojíme se
zveřejnit ceny

jen 3 minuty
a vidíte cenu!
Spočítejte si cenu oken