Nabídka práce

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce:

  • péče o svěřený region
  • vyhledávání obchodních příležitostí
  • získávání nových zákazníků,
  • kontakt s bytovými družstvy a jednotlivými investory
  • zaměřování oken, jednání a podepisování smluv
  • související administrativa ve spolupráci centrálou

Požadujeme:

  • přirozený talent, chuť obchodovat, pracovitost a vytrvalost
  • SŠ vzdělání (ideálně stavební, nebo jiného technického směru)
  • zkušenosti v oboru stavebních otvorových výplní nebo subdodávek jiných řešení a výrobků pro zákazníky ve stavebnictví jsou výhodou
  • loajalitu, spolehlivost a komunikativnost
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • základní mzda 10.000,- Kč + provize z prodeje (pro schopné obchodníky není výše provize omezena)
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zaškolení
  • služební automobil a mobilní telefon
  • práci v příjemném kolektivu

Místo výkonu práce: jednotlivé regiony ČR:

  • 1. Region severní morava
  • 2. Jižní morava
  • 3. Východní čechy
  • 4. Praha a okolí
  • 5. Jižní Čechy
  • 6. Plzeň a okolí
  • 7. Severní čechy

Pokud Vás nabídka této pracovní pozice oslovila, pošlete, prosím, svůj životopis spolu s motivačním dopisem V případě, že budete splňovat daná kritéria, budeme Vás kontaktovat.

DRUTEX Okna - Dveře - Fasády, spol. s r.o.
ul. Frýdecká č. 494, 739 61 Třinec
Tel. 558 320 067 Fax 558 320 088
E-mail: firma@drutex.cz

Nebojíme se
zveřejnit ceny

jen 3 minuty
a vidíte cenu!
Spočítejte si cenu oken